5TS104SCSIA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5TS104SCSIA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 2KV Y5V RADIAL
Ngā Rauemi: 5TS104SCSIA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5TS104SCSIA
Tau Wae 5TS104SCSIA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 2KV Y5V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4986 pcs Pepa Raraunga 5TS104SCSIA.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui -20%, +50%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi - Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF -20%, +50% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc Te kaha 0.1µF