5ST103SCMCA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5ST103SCMCA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 3KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5ST103SCMCA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5ST103SCMCA
Tau Wae 5ST103SCMCA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 3KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4071 pcs Pepa Raraunga 5ST103SCMCA.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui -20%, +50%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.748" Dia (19.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF -20%, +50% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 10000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5ST102MEDCA
5ST102MEDCA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 3KV Y5U RADIAL
I roto i te taonga: 4685 pcs
Tikiake: 5ST102MEDCA.pdf
RFQ
5ST 80-R
5ST 80-R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 80MA 250VAC 5X20MM
I roto i te taonga: 691440 pcs
Tikiake: 5ST 80-R.pdf
RFQ
5ST 800-R
5ST 800-R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FUSE GLASS 800MA 250VAC 5X20MM
Tikiake: 5ST 800-R.pdf
5ST222MCGCA
5ST222MCGCA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 3KV Y5U RADIAL
Tikiake: 5ST222MCGCA.pdf
5ST 800
5ST 800
Tikiake: 5ST 800.pdf
5ST332MCHCA
5ST332MCHCA
Whakaahuatanga: CAP CER 3300PF 3KV Y5U RADIAL
Tikiake: 5ST332MCHCA.pdf
5ST400MAACA
5ST400MAACA
Whakaahuatanga: CAP CER 40PF 3KV Y5U RADIAL
Tikiake: 5ST400MAACA.pdf
5ST 80
5ST 80