5SR331MNALM
AVX CorporationAVX Corporation
5SR331MNALM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SR331MNALM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 1KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SR331MNALM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SR331MNALM
Tau Wae 5SR331MNALM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 1KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga 5SR331MNALM.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 330pF