5SR104MCSCA
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SR104MCSCA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 1KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SR104MCSCA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SR104MCSCA
Tau Wae 5SR104MCSCA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 1KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5295 pcs Pepa Raraunga 5SR104MCSCA.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi - Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 0.1µF