5NX221KBGII
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5NX221KBGII
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 6KV Y5F RADIAL
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5NX221KBGII
Tau Wae 5NX221KBGII Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 6KV Y5F RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4791 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6000V (6kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5F
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc Te kaha 220pF