5NT471MNECM
AVX CorporationAVX Corporation
5NT471MNECM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5NT471MNECM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 470PF 3KV Y5F RADIAL
Ngā Rauemi: 5NT471MNECM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5NT471MNECM
Tau Wae 5NT471MNECM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 470PF 3KV Y5F RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5319 pcs Pepa Raraunga 5NT471MNECM.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5F
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Formed Leads Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 470pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc Te kaha 470pF