5NS101KAACK
AVX CorporationAVX Corporation
5NS101KAACK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5NS101KAACK
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 2KV Y5F RADIAL
Ngā Rauemi: 5NS101KAACK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5NS101KAACK
Tau Wae 5NS101KAACK Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 2KV Y5F RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4136 pcs Pepa Raraunga 5NS101KAACK.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5F
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc Te kaha 100pF