5KQ331JOCAM
AVX CorporationAVX Corporation
5KQ331JOCAM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KQ331JOCAM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 500V SL RADIAL
Ngā Rauemi: 5KQ331JOCAM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KQ331JOCAM
Tau Wae 5KQ331JOCAM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 500V SL RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5567 pcs Pepa Raraunga 5KQ331JOCAM.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema SL
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4212-3
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads - Kinked
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose