5GU100JECCANM
AVX CorporationAVX Corporation
5GU100JECCANM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5GU100JECCANM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 4KV N750 RADIAL
Ngā Rauemi: 5GU100JECCANM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5GU100JECCANM
Tau Wae 5GU100JECCANM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 4KV N750 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4590 pcs Pepa Raraunga 5GU100JECCANM.pdf
Putanga - Kua tohua 4000V (4kV) Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema N750
Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.236" (6.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±5% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor N750 Radial, Disc Te kaha 10pF