5AR5R0DAACE
AVX CorporationAVX Corporation
5AR5R0DAACE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5AR5R0DAACE
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 5PF 1KV NP0 RADIAL
Ngā Rauemi: 5AR5R0DAACE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5AR5R0DAACE
Tau Wae 5AR5R0DAACE Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 5PF 1KV NP0 RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4913 pcs Pepa Raraunga 5AR5R0DAACE.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc Te kaha 5pF