3640SC563MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
3640SC563MAT3A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3640SC563MAT3A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 3640
Ngā Rauemi: 1.3640SC563MAT3A.pdf2.3640SC563MAT3A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3640SC563MAT3A
Tau Wae 3640SC563MAT3A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 1.5KV X7R 3640 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15048 pcs Pepa Raraunga 1.3640SC563MAT3A.pdf2.3640SC563MAT3A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric)
Te kaha 0.056µF Nga tono General Purpose