3640SC102MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
3640SC102MAT9A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3640SC102MAT9A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 3640
Ngā Rauemi: 1.3640SC102MAT9A.pdf2.3640SC102MAT9A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3640SC102MAT9A
Tau Wae 3640SC102MAT9A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 3640 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4851 pcs Pepa Raraunga 1.3640SC102MAT9A.pdf2.3640SC102MAT9A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 3640 (9110 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 3640 (9110 Metric) Te kaha 1000pF