2225GC223MAT12
AVX CorporationAVX Corporation
2225GC223MAT12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225GC223MAT12
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2225
Ngā Rauemi: 1.2225GC223MAT12.pdf2.2225GC223MAT12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225GC223MAT12
Tau Wae 2225GC223MAT12 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4531 pcs Pepa Raraunga 1.2225GC223MAT12.pdf2.2225GC223MAT12.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Te kaha 0.022µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
2225GC272MAT1A
2225GC272MAT1A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 2700PF 2KV X7R 2225
I roto i te taonga: 5019 pcs
Tikiake: 2225GC272MAT1A.pdf
RFQ
2225GC223MAT3A
2225GC223MAT3A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 2KV X7R 2225
I roto i te taonga: 5658 pcs
Tikiake: 2225GC223MAT3A.pdf
RFQ
2225GC223MAT12\SB
2225GC223MAT12\SB
Tikiake: 2225GC223MAT12\SB.pdf
2225GC222KAT1A\SB
2225GC222KAT1A\SB
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 2KV X7R 2225