2225CC154MATME
AVX CorporationAVX Corporation
2225CC154MATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2225CC154MATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225
Ngā Rauemi: 2225CC154MATME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2225CC154MATME
Tau Wae 2225CC154MATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 630V X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4571 pcs Pepa Raraunga 2225CC154MATME.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) Te kaha 0.15µF