22253A104FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22253A104FAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22253A104FAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 25V NP0 2225
Ngā Rauemi: 1.22253A104FAT2A.pdf2.22253A104FAT2A.pdf3.22253A104FAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22253A104FAT2A
Tau Wae 22253A104FAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 25V NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.060" (1.52mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2225 (5763 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2225 (5763 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose