2220SC223MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2220SC223MAT9A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220SC223MAT9A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220SC223MAT9A.pdf2.2220SC223MAT9A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220SC223MAT9A
Tau Wae 2220SC223MAT9A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 1.5KV X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94083 pcs Pepa Raraunga 1.2220SC223MAT9A.pdf2.2220SC223MAT9A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.130" (3.30mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono General Purpose