2220SC153MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2220SC153MAT9A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220SC153MAT9A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.2220SC153MAT9A.pdf2.2220SC153MAT9A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220SC153MAT9A
Tau Wae 2220SC153MAT9A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 1.5KV X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5668 pcs Pepa Raraunga 1.2220SC153MAT9A.pdf2.2220SC153MAT9A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.130" (3.30mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.015µF