2220PC105MAT9A
AVX CorporationAVX Corporation
2220PC105MAT9A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2220PC105MAT9A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 250V X7R 2220
Ngā Rauemi: 2220PC105MAT9A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2220PC105MAT9A
Tau Wae 2220PC105MAT9A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 250V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4316 pcs Pepa Raraunga 2220PC105MAT9A.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 1µF