22207C154MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22207C154MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22207C154MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 500V X7R 2220
Ngā Rauemi: 22207C154MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22207C154MAT2A
Tau Wae 22207C154MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 500V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4220 pcs Pepa Raraunga 22207C154MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.130" (3.30mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.15µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
I roto i te taonga: 18873 pcs
Tikiake: 222092-1.pdf
RFQ
I roto i te taonga: 4843 pcs
Tikiake: 222092-2.pdf
RFQ
22207C104JAT1A
22207C104JAT1A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.1UF 500V X7R 2220
Tikiake: 22207C104JAT1A.pdf
2220AA103JAT1A
2220AA103JAT1A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 1KV NP0 2220