22201C684MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
22201C684MAT1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22201C684MAT1A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.68UF 100V X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.22201C684MAT1A.pdf2.22201C684MAT1A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22201C684MAT1A
Tau Wae 22201C684MAT1A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.68UF 100V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5749 pcs Pepa Raraunga 1.22201C684MAT1A.pdf2.22201C684MAT1A.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.090" (2.29mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.68µF