22201C106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
22201C106MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22201C106MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 100V X7R 2220
Ngā Rauemi: 1.22201C106MAT2A.pdf2.22201C106MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22201C106MAT2A
Tau Wae 22201C106MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 100V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71904 pcs Pepa Raraunga 1.22201C106MAT2A.pdf2.22201C106MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.110" (2.79mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2220 (5750 Metric) Ētahi Ingoa 478-9622-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose