1825SC102MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1825SC102MAT3A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825SC102MAT3A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825
Ngā Rauemi: 1.1825SC102MAT3A.pdf2.1825SC102MAT3A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825SC102MAT3A
Tau Wae 1825SC102MAT3A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6011 pcs Pepa Raraunga 1.1825SC102MAT3A.pdf2.1825SC102MAT3A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 1000pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1825SC102MAT1A\SB
1825SC102MAT1A\SB
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1825
I roto i te taonga: 4863 pcs
Tikiake: 1825SC102MAT1A\SB.pdf
RFQ
1825SC102MAT3A\SB
1825SC102MAT3A\SB
Kaihanga: AVX Corporation