1825AC472MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1825AC472MATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1825AC472MATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1KV X7R 1825
Ngā Rauemi: 1825AC472MATME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1825AC472MATME
Tau Wae 1825AC472MATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1KV X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4093 pcs Pepa Raraunga 1825AC472MATME.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1825 (4564 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1825 (4564 Metric) Te kaha 4700pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1825AC472MAT3A\SB
1825AC472MAT3A\SB
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 1KV X7R 1825
I roto i te taonga: 5509 pcs
Tikiake: 1825AC472MAT3A\SB.pdf
RFQ
1825AC473MAT1A
1825AC473MAT1A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1825