1812SC472MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1812SC472MAT1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812SC472MAT1A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1.1812SC472MAT1A.pdf2.1812SC472MAT1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812SC472MAT1A
Tau Wae 1812SC472MAT1A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107127 pcs Pepa Raraunga 1.1812SC472MAT1A.pdf2.1812SC472MAT1A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose