1812HC152MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812HC152MATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812HC152MATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812
Ngā Rauemi: 1812HC152MATME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812HC152MATME
Tau Wae 1812HC152MATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 3KV X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5997 pcs Pepa Raraunga 1812HC152MATME.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 1500pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1812HC221KAT1A
1812HC221KAT1A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 220PF 3KV X7R 1812