1812HA181MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812HA181MATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812HA181MATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 180PF 3KV NP0 1812
Ngā Rauemi: 1812HA181MATME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812HA181MATME
Tau Wae 1812HA181MATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 180PF 3KV NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga 1812HA181MATME.pdf
Putanga - Kua tohua 3000V (3kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 180pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric) Te kaha 180pF