1812CC182KATME
AVX CorporationAVX Corporation
1812CC182KATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1812CC182KATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1800PF 630V X7R 1812
Ngā Rauemi: 1812CC182KATME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1812CC182KATME
Tau Wae 1812CC182KATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1800PF 630V X7R 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4113 pcs Pepa Raraunga 1812CC182KATME.pdf
Putanga - Kua tohua 630V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1812 (4532 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1800pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric) Te kaha 1800pF