1808SC102MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1808SC102MAT3A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808SC102MAT3A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.1808SC102MAT3A.pdf2.1808SC102MAT3A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808SC102MAT3A
Tau Wae 1808SC102MAT3A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145572 pcs Pepa Raraunga 1.1808SC102MAT3A.pdf2.1808SC102MAT3A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose