1808PC103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
1808PC103MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808PC103MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 250V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808PC103MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808PC103MAT2A
Tau Wae 1808PC103MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 398175 pcs Pepa Raraunga 1808PC103MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.087" (2.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 10000pF