1808GC151MAT3A
AVX CorporationAVX Corporation
1808GC151MAT3A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808GC151MAT3A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 2KV X7R 1808
Ngā Rauemi: 1.1808GC151MAT3A.pdf2.1808GC151MAT3A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808GC151MAT3A
Tau Wae 1808GC151MAT3A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 2KV X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4410 pcs Pepa Raraunga 1.1808GC151MAT3A.pdf2.1808GC151MAT3A.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.080" (2.03mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 150pF