1808CC152MATME
AVX CorporationAVX Corporation
1808CC152MATME Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1808CC152MATME
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 630V X7R 1808
Ngā Rauemi: 1808CC152MATME.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1808CC152MATME
Tau Wae 1808CC152MATME Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 630V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146056 pcs Pepa Raraunga 1808CC152MATME.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 630V
Te manawanui 1500pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 1808CC152MATME Te Kāhua Ara 0.080" (2.03mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahua nui 1500pF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 630V X7R 1808