1210GC151MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1210GC151MAT1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1210GC151MAT1A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 150PF 2KV X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.1210GC151MAT1A.pdf2.1210GC151MAT1A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1210GC151MAT1A
Tau Wae 1210GC151MAT1A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 2KV X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 195876 pcs Pepa Raraunga 1.1210GC151MAT1A.pdf2.1210GC151MAT1A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 2000V (2kV)
Te manawanui 150pF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga 1210GC151MAT1A
Te Kāhua Ara 0.067" (1.70mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahua nui 150pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 2KV X7R 1210