12105J2R2ABTTR
AVX CorporationAVX Corporation
12105J2R2ABTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12105J2R2ABTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP THIN FILM 2.2PF 50V 1210
Ngā Rauemi: 12105J2R2ABTTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12105J2R2ABTTR
Tau Wae 12105J2R2ABTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP THIN FILM 2.2PF 50V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 53297 pcs Pepa Raraunga 12105J2R2ABTTR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.05pF
Rahi / Rahi 0.119" L x 0.098" W (3.02mm x 2.50mm) Raupapa Accu-P®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.044" (1.13mm)
Ngā āhuatanga RF, High Q, Low Loss Whakaahuatanga Taipitopito 2.2pF Thin Film Capacitor 50V 1210 (3225 Metric)
Te kaha 2.2pF