12102U331JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12102U331JAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12102U331JAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 200V NP0 1210
Ngā Rauemi: 1.12102U331JAT2A.pdf2.12102U331JAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12102U331JAT2A
Tau Wae 12102U331JAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V NP0 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183957 pcs Pepa Raraunga 1.12102U331JAT2A.pdf2.12102U331JAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) Raupapa U
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Ultra Low ESR
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric) Te kaha 330pF