12102C682MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12102C682MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12102C682MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 6800PF 200V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.12102C682MAT2A.pdf2.12102C682MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12102C682MAT2A
Tau Wae 12102C682MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 200V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5088 pcs Pepa Raraunga 1.12102C682MAT2A.pdf2.12102C682MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 6800pF