1206SC101MAT1A
AVX CorporationAVX Corporation
1206SC101MAT1A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1206SC101MAT1A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 1.5KV X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.1206SC101MAT1A.pdf2.1206SC101MAT1A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1206SC101MAT1A
Tau Wae 1206SC101MAT1A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 1.5KV X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4341 pcs Pepa Raraunga 1.1206SC101MAT1A.pdf2.1206SC101MAT1A.pdf
Putanga - Kua tohua 1500V (1.5kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.060" (1.52mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF ±20% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 100pF