12067C102MAT2P
AVX CorporationAVX Corporation
12067C102MAT2P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12067C102MAT2P
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 500V X7R 1206
Ngā Rauemi: 12067C102MAT2P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12067C102MAT2P
Tau Wae 12067C102MAT2P Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 500V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4567 pcs Pepa Raraunga 12067C102MAT2P.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.040" (1.02mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 1000pF