12065C331MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065C331MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12065C331MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.12065C331MAT2A.pdf2.12065C331MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12065C331MAT2A
Tau Wae 12065C331MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1102870 pcs Pepa Raraunga 1.12065C331MAT2A.pdf2.12065C331MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose