12065A331MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12065A331MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12065A331MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.12065A331MAT2A.pdf2.12065A331MAT2A.pdf3.12065A331MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12065A331MAT2A
Tau Wae 12065A331MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 330pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 12065A331MAT2A Te Kāhua Ara 0.037" (0.94mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahua nui 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V NP0 1206