12063C104MAT2T
AVX CorporationAVX Corporation
12063C104MAT2T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12063C104MAT2T
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206
Ngā Rauemi: 12063C104MAT2T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12063C104MAT2T
Tau Wae 12063C104MAT2T Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4943 pcs Pepa Raraunga 12063C104MAT2T.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.1µF