12062C392MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C392MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12062C392MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3900PF 200V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.12062C392MAT2A.pdf2.12062C392MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12062C392MAT2A
Tau Wae 12062C392MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3900PF 200V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366008 pcs Pepa Raraunga 1.12062C392MAT2A.pdf2.12062C392MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.070" (1.78mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Te kaha 3900pF