12062C272MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12062C272MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12062C272MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2700PF 200V X7R 1206
Ngā Rauemi: 1.12062C272MAT2A.pdf2.12062C272MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12062C272MAT2A
Tau Wae 12062C272MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2700PF 200V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 943607 pcs Pepa Raraunga 1.12062C272MAT2A.pdf2.12062C272MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 2700pF Nga tono General Purpose