12061A331MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12061A331MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12061A331MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206
Ngā Rauemi: 1.12061A331MAT2A.pdf2.12061A331MAT2A.pdf3.12061A331MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12061A331MAT2A
Tau Wae 12061A331MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) Te kaha 330pF