08056D106MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08056D106MAT4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08056D106MAT4A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Ngā Rauemi: 1.08056D106MAT4A.pdf2.08056D106MAT4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08056D106MAT4A
Tau Wae 08056D106MAT4A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1217474 pcs Pepa Raraunga 1.08056D106MAT4A.pdf2.08056D106MAT4A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.060" (1.52mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 478-11514-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 10µF