08055G104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055G104MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08055G104MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0805
Ngā Rauemi: 1.08055G104MAT2A.pdf2.08055G104MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08055G104MAT2A
Tau Wae 08055G104MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1373863 pcs Pepa Raraunga 1.08055G104MAT2A.pdf2.08055G104MAT2A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 50V
Te manawanui 0.1µF Te matotoru (Max) Y5V (F)
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga 08055G104MAT2A
Te Kāhua Ara 0.028" (0.71mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0805