08055E393MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055E393MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08055E393MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.039UF 50V Z5U 0805
Ngā Rauemi: 08055E393MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08055E393MAT2A
Tau Wae 08055E393MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 50V Z5U 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 897963 pcs Pepa Raraunga 08055E393MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi 10°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric) Te kaha 0.039µF