08055E104MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055E104MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08055E104MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.1UF 50V Z5U 0805
Ngā Rauemi: 1.08055E104MAT2A.pdf2.08055E104MAT2A.pdf3.08055E104MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08055E104MAT2A
Tau Wae 08055E104MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.1UF 50V Z5U 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema Z5U
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 478-7960-6
Tae Mahi 10°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose