08055A510MAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A510MAT4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08055A510MAT4A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 51PF 50V NP0 0805
Ngā Rauemi: 1.08055A510MAT4A.pdf2.08055A510MAT4A.pdf3.08055A510MAT4A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08055A510MAT4A
Tau Wae 08055A510MAT4A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 51PF 50V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 51pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 51pF