08055A100MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08055A100MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08055A100MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 50V NP0 0805
Ngā Rauemi: 1.08055A100MAT2A.pdf2.08055A100MAT2A.pdf3.08055A100MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08055A100MAT2A
Tau Wae 08055A100MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 50V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 10pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
08055A100LAT2A
08055A100LAT2A
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 50V NP0 0805
I roto i te taonga: 4961 pcs
Tikiake: 08055A100LAT2A.pdf
RFQ
08055A100KAT2A\THK
08055A100KAT2A\THK
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0805