08053D106MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
08053D106MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 08053D106MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10UF 25V X5R 0805
Ngā Rauemi: 1.08053D106MAT2A.pdf2.08053D106MAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 08053D106MAT2A
Tau Wae 08053D106MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10UF 25V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 300363 pcs Pepa Raraunga 1.08053D106MAT2A.pdf2.08053D106MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 478-10492-6
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 10µF